| T0XyK a întrebat:

Cum ce bonusuri imi trebuie pentru ninja pe lama da pe server asta gasesti tot (oriental) sunt bonusuri sus si jos da sa fie tare si exlicati la scut... la armura... asta mersi

1 răspuns:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Cuţitele să aibă pagubă mare, în jur de 30%. Scutul să aibă MAX.PV. La armură tot PV mult şi apărare mare, pietre tongueiatra protecţiei şi grabei să le ai, şi mai vezi apoi. În cuţite dacă vrei de duel pui pietre : ANTI war, ninja, şaman sau sura.
Baftă.