| roby223 a întrebat:

Cum dau gol din lovitura libera la fifa 2008 ca nu am dat niciodata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Traiectoria să fie lângă umărul jucătorului, foarte aproape de el. Depinde în ce poziție ești, dacă ești pe partea dreapta folosește un jucător stângaci, iar pe dreapta opus. Șutezi în funcție de distanță. Aștept să-mi spui dacă ai reușit. O seară bună!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti urmari niste tutoriale pe YouTube, pe mine m-au ajutat foarte mult la FIFA 2006, 2007, 2008, 2011 si 2014. Este o combinatie de butoane.