| MuzicaBooM a întrebat:

Cum e jocul Minecraft pe calculator? Tare sau naspa! Am auzit a unora le place si unora nu.Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| sEusebiu a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa inveti sa joci si pe pc e mai tare decat pe tel, pentru ca pe tel ai vreo 20 de obiecte laughing si pe pc ai 300. E tare iti zic eu big grin trebuie sa prinzi gustul big grin
Funda?

1 răspuns:
| BayatStylat a răspuns:

Pentru inceput cand afli de jocul Minecraft spui ca este o prostie apoi il descarci si vezi cum e esti dupa aceea uimit dupa un timp incepi sa te plctisesti pentru ca aproape toate lucrurile le stii si pur si simplu nu mai ai ce face doar daca sa te apuci sa joc ori cu un prieten multiplayer sau sa creezi alte lumi P.S jocul este super dar trebuie sa stii si cum se joaca