| DunkelheitBu a întrebat:

Salut.
Cine s-a uitat la Spring Breakers.
Am auzit ca e aiurea.
De ce? Voi ce parere aveti?
Daca e naspa, de ce?

Răspuns Câştigător
| Addah a răspuns:

E nașpa. Acțiunea e nașpa, haotică. E plictisitor. Cadre puse la nimereală, înșirate pe tot filmul, poveste care s-ar putea spune în 5 minute și ar ieși mai bine.
Selena Gomez nu apare goală, de fapt ea e cea mai „cuminte" dintre ele, mai apare și blonda din Pretty Little Liars și tipa din HSM.

6 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Doar uitandu-te la cele 4 protagoniste, iti dai seama ca e un film de duzina.

| Adriiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu m-am uitat. Filmul e ok, dar e pervers.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adriiiiiiiiiiiiiii):

Merita vazut? laughing))

| Adriiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi-a placut. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Ca era selena gomez goala pe acolo? rolling on the floor

| iulianaiuliana a răspuns:

(Participa si Selena Gomez!)Este un film cu adolscenti, este dragut ( parerea mea) Un film de vacanta!
Funda? :*