| ScLiFoSeL a întrebat:

Cum este jocul scary maze?

Răspuns Câştigător
| ady20hbk a răspuns:

Trebuie sa parcurgi un traseu fara sa te lovesti de pereti. Sfat : joaca fara sunet :d( nu vreau sa te am pe constiinta) Poti sa il joci aici : http://www.fugly.com/media/view.php?cat=DOWNLOADS&id=709

My blog : http://wolverine92.wordpress.com/

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu te lovesti de pereti ca sa poti parcurge traseul datbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mergi in fata pana la capat da sa nu atingi marginila ca atunci o vei lua de la stagiul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am jucat cand eram mai mic. dar vreau o varianta *. jar pentru. telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc destul de greu de jucat dar amuzant am putea spune chiar daca e de groazalaughing
Pana acum eu doar pana la nivelul 3 am putut trece

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaaaaaa cine lo creat e tare prost poate da un copil mic jocu si moare acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scary maze e un joc forte foarte foarte foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este unjoc care la level trei te sperie cand ajungi la incurcatura aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urat tare urat.
e naspa
naspa, naspa naspa...

| alecs871 a răspuns:

O da, frumos joc, eu am ajuns pana la nivelul 21 (impartit la 7) big grin

| BuLLetBtwin a răspuns:

Este un joc de groaza (din cate stiu eu ). Trebuie sa parcurgi un traseu fara sa te lovesti de pereti la lvl 3 pe la sfarsit apare o vrajitoare care iti tipa in ecran, daca nu sti te speri de iti sare inima din piept uite ce a patit un baiat http://www.youtube.com/watch?v=oh87njiWTmw

| anonim_4396 a răspuns (pentru BuLLetBtwin):

Mai,nu e vrajitoare. laughing

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Trebuie sa parcurgi un traseu cu mouse-ul si sa nu atingi peretii. Nu trebuie sa joci cu sunet oricum scrie la inceput de joc ( turn up your sound ) :)) LA nivelul 3 iti apare o fata de demon si te sperie ( daca nu stii pentru mine e nimic l-am mai jucat de 100 de ori ).

Site : http://www.fugly.com/media/view.php?cat=DOWNLOADS&id=709

| ScLiFoSeL explică:

Dragutz jocul...la sfarsit a aparut tipa aia