| anonim_4396 a întrebat:

Cum este metin2mage? Spuneti-mi ce gasesc in shopuri,cum se evolueaza armele/armurile din ce in ce se evolueaza, etc.O funda mare mare.

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Uite aici video de prezentare al serverului, Lv Max e 250 si e server PvP:

Link YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=RNIEc8JAV_k

Bafta!

2 răspunsuri:
| blodinel a răspuns:

Sinucidete in pusca mea de disperati handicapati facuti la betia copii cu metinu vostu e un joc prost ma e cu programe FREE in intregime enginul pe care ruleaza e a lui quick 1 combatul e de rahat sunt 2 3 dungeonuri spellurile sunt in numar de 5-6 mi-am pierdut 2 ore jucanduma jocu itemele sunt in numar de 40 cand un MMORPG ar trebui sa aiba peste 300 de iteme are arme din WoW nu are dialog si romani il joaca ca sunt paraleli cu engleza mai ales copii puneti ma dreku mana pe un manual de englez pe un enchant trebuie sa dai banii reali fierarul ala ce-o fi el esueaza itemele nu stiu cum poate el sa sparga un colier de lemn dar lasa am scris cu ura randurile astea pentru cele 2 ore pierdute pentru update si jum de ora de gameplay

| Roman_Razvan_1997 a răspuns:

Mage e suuuperrr....pacar ca acum este inchis...insa daca se mai redeschide e super. faci lvl 250 intr-o zi ..si armele si armura se evolueaza pana la lvl 250 e suupeer