| DeliaSteffy a întrebat:

Buna imi dati si mie metine asemanatoare cu HammerMt2? ma refer sa te dea lv putin mai mare, sa faci magiile direct la P. sa gases toate armele si armurile in shopuri

6 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

EnergyMetin2 si mondial s-a inchis new wolrd metin2 laughing cresti foarte greu EnergyMetin2 TheBest

| XxXMetin2GxMestarXxX a răspuns:

Light Metin2,(e fain te da lv 90 te cresti tu in v2 pana la lv 127 iei p de la tyffany poti sati schimbi rasa si sexu ect...New World(ai tot la mag...)Metin2 TDL sunt 3 servare| fun| |lumea| maimutelor si |pvp| FUNDA PLS

| twister_4636 a răspuns:

Ceau
Stiu eu unu foarte fain
se numeste new world mt2
dar acum momentan nu este disponibil se imbunatateste serverul poate peste cateva zile va merge
daca ti-a placut da-mi funda

| ToPBosS a răspuns:

Light metin2, empire, mondial(mondialu nu te da lvl din prima dar e cel mai tare metin din univers)funda?

| Storcl a răspuns:

Metin2 ccelestial world ai tot ce vrei la shop, cresti foarte repede in doua zile faci 90 singura problema e ca e in germana

| DeliaSteffy explică:

Imi puteti da site-ul de la
Light Metin2?