| Daniel_Danny_1992 a întrebat:

Cum fac dragonul gummy la dragon city? dau pamblica

18 răspunsuri:
| SimpluAndrei a răspuns:

Pai poti sa il faci din dandelion+moose nu sunt sanse 100% sigure dar daca vrei alti dragoni rari un sfat: dargonul ala se face din 2 elemente dar nu te lasa sa pui dragonii respectivi asa ca gaseste doi dragoni cu de ex: gummy=dandelion+moose dandelion are natura+gheata iar moose are electric+gheata gaseste 2 dragoni cu elementele respective si cu unul comun, te-ai prins?
Funda?

| st3amgam3r a răspuns (pentru SimpluAndrei):

Dar daca am cactus (natura+pamant) si star (electric+pamant)
cel comun este PAMANT, merge?

| SimpluAndrei a răspuns (pentru st3amgam3r):

Ds,merita sa incerrci nu uita nu iti va iesi din prima la mine din vulcano cu alpine ese soccer si mi-a iesit din a 5-a incercare

| simionalexandrugabriel a răspuns:

Habar nu am!

| DarK1233456789010 a răspuns (pentru simionalexandrugabriel):

Gummy dragon se face din NATURE dragon - STAR dragon

| Nicolae_Caracostea_1999 a răspuns:

Mie din snowflake si flame mi-a iesit coolfire
dar soccer nu iese

| Stanciu_Alexandru_2001 a răspuns:

Faci gummy dragon din dandelion+moose si dandelion se face din natura + gheata si moose din electric sau jade dragon + could dragon!

| Rapide_Masini_1981 a răspuns:

Gummy l-am facut din :::
Ghost dragon - venom dragon
sansele sunt 70% fundabig grin?

| comicu a răspuns:

Din ce iese gummy drogn dau funda

| tibikeredbull a răspuns:

Iti recomand gummy=laser dragon+dandelio dragon BAFTA

| Raresmecheru a răspuns:

Pune moouse dragon si fier chiken

| DarK1233456789010 a răspuns:

Gummy dragon
se face din
Natura-Star
=Gummy

| Rapide_Masini_1981 a răspuns (pentru DarK1233456789010):

Asa este dar sansele nu sunt 100%happy

| Rapide_Masini_1981 a răspuns (pentru DarK1233456789010):

Gummy l-am facut din :::

Ghost Dragon - Venom dragon

sansele sunt 70%

| Alexandru_Chirvase_1999 a răspuns:

Nu stiu, dar din dandilion+laser se face cool fire asa am facut al treilea cool fire celalalt al doilea din cool fire primul si soccer

| Banica_Cozmin_1994 a răspuns:

Pai din flurescent dragon care se face din fulger si gheata cu fire bird care se face dni foc si natura

| Ciprian_Tamas_1993 a răspuns:

Gummy iese din spicy si paladin varianta asta da rezultate suta la suta big grin
! dar care imi spune si mie cum scot fotbalistu?