| MonkeyBoy a întrebat:

Cum fac la Minecraft Divine RPG Craft sa-mi apara si cum se crafteaza itemele? Funda+vot!

7 răspunsuri:
| SpyDeck a răspuns:

Salut!
Tine sageata pe un item oarecare fara sa dai click pe el si cand e sageata pe item trebuie sa apesi tasta,, R''
Funda?
Apropo..lasa-mi idul tau de mess sau skypebig grin

| MonkeyBoy explică (pentru SpyDeck):

Da dar nu imi apar toate chestiile alea in dreapta. Cum fac sa apara?

| SpyDeck a răspuns (pentru MonkeyBoy):

Pai ia-ti too many items
si lasa-mi te rog mult de tot link de unde titi luat rpg craft ala sau cum ii zice

| MonkeyBoy explică (pentru SpyDeck):

Da dar daca imi istalez too many item imi sterge divine rpg craft.
PS: Iti trumut un mesaj cu link-ul.

| SpyDeck a răspuns (pentru SpyDeck):

Auzi...zi si mei unde trebuie sa-l instalez te rog.

| StanGabriel123 a răspuns:

Sa-mi trimiti si mie linkul; D

| Riibi_Robert_1995 a răspuns:

Monkey daca poti lasimi si mie mesaj cu linkul happy