| stefanioneci123 a întrebat:

Cum fac print screen pe un laptop? Stiu ca era o combinatie de genul alt+insert print screen.Cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| ZaKid a răspuns:

Asculta...ca si calculatorul este la fel si laptop-ul...este aceeasi tastatura.
Apesi butoul Print Screen si dupa te duci in paint si dai Paste sau apesi Ctrl+V

| stefanioneci123 explică:

Nu e ma e o combinatie sunt sigur da nu stiu care.

| stefanioneci123 explică:

Nu este asa am gasit cum trebuie e un buton fn eu apas acolo si print screen si merge habar nu aveti.

| Asiryx a răspuns:

Apesi butonul Print Screen de pe tastatura, este in dreapta sus. Si dupa, intri in Paint, apesi click dreapta si dai Paste. Voila, super simplu!

| karlykarla18 a răspuns:

Paii...sus in dreapta este un buton "Stamp R Sist" si apoi mergi la Paint si dai simultan ctrl+v, apoi salvezi

FUNDA?