| fulger5608 a întrebat:

Cum fac sa apar in colt cand filmez pentru youtube ca si in link?: http://i.imgur.com/YT4SHtP.jpg

Program cu care filmez: Fraps
Program cu care randez : Sony Vegas

2 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Nu stiu caut si eu ca am nev siti dau un raspuns

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Man. Am facut si eu din astea de mult. Dai drumul la webcam sa inregistreze si dupa aia dai drumul la inregistrarea ecranului. Pentru ecran ti-as recomanda Bandicam, foloseste mai putine resurse ca fraps. Dupa ce termini, opresti inregistrarile si folosesti un program de edit gen camtasia studio sau wmm si pui intr-un colt filmarea cu camera ta web peste filmarea cu jocul. Bafta.