| eXit96 a întrebat:

Filmez si eu niste filmulete cu fraps si vreaus a le randez in HP 720 am Sony vegas 12 dar imi ia 15min de randat 1 ora 30min alt program sa randez mai repede exista? am windows 7

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E foarte bine asa! 1, 30 ore filmat cu Fraps convertit in 15 minute e super OK. Nu mai cauta alte programe ca nu gasesti. Toate programele se rezuma si limiteaza la puterea procesorului tau, cat este de performant. Un al program ar fi VirtualDub.

| nutepriveste21 a răspuns:

Un alt program ar fi de fapt un alt procesor sau de ce nu un alt pc mult mai performant dar dupa cele spuse de tine nici acesta nu e de aruncat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Windows Movie Maker.