| Tudor_Bogdan_1993 a întrebat:

Cum fac sa cresc mai repede pe metin2 ro de la lvl 1-99 a? astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai pluseazati itemele cat mai mult daca ai un nivel mai mic si putini bani cel mai bine ar fi max +3-4 pana le faci pe toate asa, pe urma vezi tu.
Apoi faci rule la creaturi usor de batut dar cu nivel egal sau mai mare ca al tau.
O chestie ar fi sa cumperi inelul experientei dar costa bani reali!
Poti face rule la urmatoarele:deci lv 1/15 animale, 15/37 salbatici, 37/60 Boo (daca ai armat), 60/65 v1, 65/80 v2, 80/96 v3, 96/99 v4. daca nu credeti incercati bafta!

11 răspunsuri:
| leonardrd a răspuns:

Depinde de itm, eu la lvl 25 bat in desert

| cocolino01 a răspuns:

Uite aici ceva ce pe mine m-a ajutat! Cei de la Metin2store aniverseaza 5 ani de la infiintare si ca sa-si atraga cati mai multi clienti...cresc playeri 3 lv gratis...pt mai multe lv platesti 5 euro p lv bafta! http://cadourimetin2.yolasite.com/

| Secerica a răspuns:

Am gasit o variante de bagat Md ( monede dragon gratis ) in metin2RO

Functionabil dupa mentenanta de 19.11. 2014

www.monede-gratis-metin2ro.yolasite.com/? formI11PostFailed=true

Partea nasoala e ca poti baga doar 1500 Md pe zi. Funda plz?

| Anonimus5 a răspuns:

Aici depinde... nu prea iti trebuie lvl in metin ca sa fii cineva iti trebuie iteme bune poti avea si lvl 70 si bati unu de 86happy Daca ai bani ai orice iteme lvl. prostii dinastea..Acum cred ca te intrebi cum faci banii aia nu?

| Tudor_Bogdan_1993 explică:

Da dar foarte repede big grin

| RaluLoVe4You a răspuns:

Pai ce dracu joacate si tu metin2 hammer ca acolo n-o poti sa faci lvlwinking