| Stefan_Ursachi_1986 a întrebat:

Cum fac un server de meti pe cehost? vreau sa fac cu pachetul ala de 10 euro. problema e ca nu stiu ce aleg la "Serverfiles Metin2" straight face vreau sa fie pvp si pvm dar tot 10 euro sa coste.
deci care este ce mai buna alegere pentru mine?

1 răspuns:
| SHi_Atat_Mirel_1999 a răspuns:

Ma da gratuit nu merge sa faci ca si eu vreau sa fac ca dau bani de geaba pe un **** de joc. Oricum nu conteaza ce joc e imi place metinul si as vrea si eu sa fac dar nu stiu ca am incercat o data si nu a mers.