| dulceatza20 a întrebat:

Cum faci rost de fraise capsuni pe transformice funda plz help

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Fi mai explicită, n-am înţeles nimic!

| JocuriUS a răspuns:

Www.sv1.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat. e transformice privat.

| Pisicutayna a răspuns:

Iti spun eu... Capsunile/fraise sau cum le spui tu se cumpara cu cardul sau se castiga la concursuri pe Transformice eu am cont ma cheama Pisicutayna atat pot sa-ti spun!

| Andrei_Denis_1994_foRh a răspuns:

Pai trebuie sa trimiti Sms cu textul CODE la 1401 si prrimesti un cod si dai pe magazin si dupa apesi pe cumpara fraises i acolo arata cate fraises vrei i dai pe cate capsuni vrei si dupa astepti sa iti arate ceva si acolo trebuie sa bagi codul si gata! big grin fundita? plz