| Praschiv_Marius_Gabriel_1976 a întrebat:

Cum imi aleg echipa la fifa 2007?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. Intri în joc și dai de prima ( Kick Off ), apoi îți alegi ce echipă vrei ( din săgeti ), îi alegi și adversarului echipa ( în cazul tău un bot ) și apești enter.

| Praschiv_Marius_Gabriel_1976 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la echipa pentru totdeuna

| anonim_4396 a răspuns (pentru Praschiv_Marius_Gabriel_1976):

Nu exista echipa pentru totdeauna, ti-o alegi pe care vrei. Sau vrei sa spui cum intri in campionat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Praschiv_Marius_Gabriel_1976):

Intri în joc, Game Mode - Manager mode. Apoi te descurci, alegi un manager, o echipă și te poți juca. Nu uita, după fiecare meci trebuie să salvezi.