| Isac_Ioan_1967 a întrebat:

Cum imi cumpar utilaje si tractoare in jocul farming simulator 2013 urgent

Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

In cazul in care aveti versiunea demo, va trebui sa cumparati jocul pentru a accesa alte utilaje.

11 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Daca bine imi amintesc, cu tasta P se deschide magazinul si de acolo se pot cumpara diferite echipamente. Pentru a prelua echipamentele respective trebuie mers dupa ele pana la magazin.

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru KlibrDM):

Unde este magazinul pe p?

| KlibrDM a răspuns (pentru Isac_Ioan_1967):

O fereastra cu magazinul ar trebui sa se deschida daca apasati tasta P. In cazul in care nu se deschide, il gasiti pe harta, si daca mergeti la el ar trebui sa fie un loc unde il puteti deschide.

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru KlibrDM):

Am apasat si zice ca nu merge in versiunea demo si cum si cum arata pe harta

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru KlibrDM):

Am inteles dar pot da pe multypleyer sau trebuie sa-l cumpar?

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru Isac_Ioan_1967):

Unde il platesc?

| KlibrDM a răspuns (pentru Isac_Ioan_1967):

Majoritatea jocurilor se cumpara de pe platforma Steam.

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru KlibrDM):

Bine dar unde il platesc

| KlibrDM a răspuns (pentru Isac_Ioan_1967):

Va descarcati programul Steam, va faceti un cont, cautati jocul respectiv si il platiti cu cardul sau paysafecard.

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru KlibrDM):

Si asta unde se face la magazin?

| KlibrDM a răspuns (pentru Isac_Ioan_1967):

Http://store.steampowered.com
O alta varianta ar fi sa mergeti la un magazin gen Media Galaxy sau Altex de unde sa cumparati o copie fizica a jocului.

| KlibrDM a răspuns (pentru Isac_Ioan_1967):

In cazul in care aveti versiunea demo, va trebui sa cumparati jocul pentru a accesa alte utilaje.