| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac propria masina in Gta San Andreas, adica sa pun bass, egalizator in porbagaj, sa o desenez eu, sa pun eu motorul stiti? Va rog spuneti-mi si mie Dau fundita

Răspuns Câştigător
| bogdanz04 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti faci propria masina in GTASA rtebuie sa iti descarci GTASA Multiplayer si dupa cand ai intrat in joc apesi tasta,, t'' si scrie ce vrei sa iti iei in engleza si iti pica din cer e ca un fel de parola. Funda?

| sasukeady a răspuns (pentru bogdanz04):

Da mersi, stiu scriu /v masina sau /car numar. Dar trebuie sa fie si server Stunt.

3 răspunsuri:
| thevilake a răspuns:

Sasuke. Ca sa faci ce zici tu acolo trebuie sa ai cunostinte in grafica 3D
Ai lucrat vreodata in 3dsmax? Nu cred!
Stii ce e aia grafica 3d? Nici asta nu cred!
Ai mai mult de 10 ani? Nici nu se discuta!
Concluzie ca sa "desenezi tu o masina" ai de invatat vreo 1 an sau poate 2 de grafica

| sasukeady a răspuns (pentru thevilake):

Eu ma refer sa adaug intr-o masina ceva, iau un logan de pe net si sa deschid porbagajul si sa bun un bass audio sau din astea nu sa o modelez eu!