| AndrreeaMm a întrebat:

Cum imi gasesc pisica pe barn buddy? am citit peste tot dar nu reusesc. o caut dar unde o caut.am level 105 si o caut de la lv 15 insa nu o gasesc nicaieri, iritant e ca multi dintre vecinii mei au si pisica si caine si iepure.ma puteti ajuta si sa-mi spuneti metodele voastre?

Răspuns Câştigător
| Raresq123 a răspuns:

Te ajut dar imi dai funda.: pentru Catelus, pisicuta si iepuras faceti urmatori pasi...

Va vindeti o recolta cat vreti voi sa zicem un cartof
acum mergeti la Profilul Meu si vedeti ce ati vandut.

apasati acum pe link unde scrie mai mult, dar
acum uitati-va sus unde scrie http//...copiati...
acest link...
.SI ACUM STERGETI RECOLTA DE LA PROFIL CARE AI VANDUTO
REPEDE...ca sa nu se folosesca vecini de ea

acum deschideti un text document sau editor...paste.

si acum modificati linkul unde scrie...
share_type%22:%226%22...cifra 6 in 3, este pentru pisicutä, exemplu share_type%22:%223%22

share_type%22:%226%22...cifra 6 in 4, este pentru cätelus, exemplu share_type%22:%224%22

share_type%22:%226%22...cifra 6 in 5, este Iepuras si pentru ou de paste, share_type%22:%225%22

acum copiatil linkul modificat, si trimitel la vecini, prin mesaj hi5, pe mess etc.
trebuie sa tea jute 10 vecini
trimitel la cat de multi vecini nu prieteni...ca nu toti joaca
si acum asteptati pina va ajuta vecini la cautat... si trebuie sa ai dezactivat tot la cont, adica sa poata intra oricine la tine pe profil la poze si asa mai departe si in timpul cautarii sa tii animalale ascunse

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu stiam ca vecini iti cauta pisica.
Pa Pa

| AndrreeaMm explică:

Va rooog! chiar am nevoiepuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

| AndrreeaMm explică:

Mersii:X