| stigmata6 a întrebat:

Cum fur plante de pe barn buddy, daca vecinii mei au caine?

Răspuns Câştigător
| Andreea98 a răspuns:

Daca caineleare mancare nu poti sa furi fiindca atunci pierzi bani si rami si fara plantele furate. Poti sa ii dai doar atunci cand cainelenu are mancare.

32 răspunsuri:
| ililililililililililililililililili a răspuns:

Pai apesi de multe ori pe planta cainele o sa oboseasca la un moment dat o sa iti ia din bani dar dupa ce ai terminat de furat dai pe my farm si o sa iti dea bani inapoi si florile in hambar baftaabig grinbig grin

| 2l3xandra a răspuns:

Pai cand nu mai are cainele mancare in castronul ala altfel nu ai cum si merge daca nu mai are mancarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum trebuie sa furi cu caine si daca el are mancare dar e cam complicat id: gojman_gruia_mihai dati-mi add si va explic... 100% nu e vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum trebuie sa furi cu caine si daca el are mancare dar e cam complicat id: gojman_gruia_mihai datzi-mi add si va explic...100% nu e vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai data cu o zi inainte din calc [daca cainele are mancare] si poti fura fara griji...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte puteas sa sai ora cu o zi inainte si cainelui ii era foame dar au scos si caut si eu o chesti noua ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge cu tab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun eu id george_9601 stiu noua metoda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai apesi pe tab si ti apasat pa na apare patratelu ala la bol la caine si mai apesi o data pe tab si da enter si ascunzi cainele dai click pe anusa si furi da nu dai ok duma dupa ce ai furat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu bogg_4u metoda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge cu tab. 100%. m-am chinuit putin pana sa invat. apoi a fost usor:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tutorial video aici : http://www.kaz3.info/cum-sa-furi-pe-barn-buddy-hack-barn-buddy.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ey am macare la caine si mi se fura am auzit ca traba sa apesi pe TAB si cand apare un dreptunghi pe plante poti fura dar mie dejaba ca imi ia cainele bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge cu tab straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge cu tab...mai stie cineva alta metoda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi TAB si iti apare un dreptunghi galben il duci cu sagetile la farm friend si apesi enter si iti apar mai multe din astea si apesi pe caine dar nu dai x sau ok dai pe manusa si furi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate... mi-e nu-mi mai merge nici cu tab nici cu data inainte
care aveti o idee mai buna sh care merge...add elyna_b97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge nici cu TAB NICI CU DATA... un vecin de al meu luaral apa imi fura mereu si imi hranesc cainele din 10 in 10 min rolling on the floor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu am auzit ca poti cu tab da la mine nu mergecrying((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat 2 euro pentru credit, dar nu am primit nimica, dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum hranesti cainele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe TAB pana ajungi la farm frenzi si dezactivezi caine si paurma furi fericithappy mie imi mergetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum sa furi, dar e un pic mai solicitant si trebuie sa ai si ceva bani, id: ciubotarucornel2003@yahoo.com!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o casuta care blocheaza animalele sa te atace cand furi de exemplu cainele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fura cu autoclicku`u si dupa acea dai refresh la pagina ramai si cu banii si cu planta furata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descopera singura tongue.ca merge si cand are mancare si nu pierzi nici un ban tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tabul nici macar nu se pune pe planta. ce prostii tot vorbiti voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi tab pana e pe mncarea cainelui si apoi enter il ascunzi si asta e

| Roxy_6611 a răspuns:

Se poate si cand are mancare. dar nu stiu cum.help plshappy