| iuli000 a întrebat:

Cum imi pot instala windows 7 full version (momentand am xp) gratuit fara nici un ban? fara adrese luate de pe google raspundeti doar daca ati incercat! funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te-ai auzit ce stupid ai fost? Pai cu adrese luate de pe internet am incercat! Cu ce vrei? sa-ti spun sa te duci la magazin?
Ia de aici si nu te mai da mare: http://nib.ro/......ows-7-sp1/

| andreeaskumpic a răspuns:

Eu zic ca windows 7 trebuie luat de pe CD, asa nu gasesti pe net!