| BobiTheBoi a întrebat:

Cum imi pot pune functia third person in world of tanks pe pc? sau cel putin exista? tutorialul era in third person, deci asta nu inteleg.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu joc wot pe pc.

Incearca blitz pe tel sau tableta si sa vezi ce tare e...

Iti dau eu add dupa ce iti faci contul

| BobiTheBoi explică (pentru anonim_4396):

Daca are cerinte ca wot nu-mi duce nici tableta nici telefonul, ti-am spus ca nu mai am acel Nexus. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru BobiTheBoi):

Merge sigur...

Ce tableta ai ai?

| BobiTheBoi explică (pentru anonim_4396):

Samsung Galaxy Tab 3 Procesor dual-core 1.1 Ghz, stocare 8 Gb, memorie RAM 1 GB.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BobiTheBoi):

Jocul asta ocupa in jur de 3 gb trebuie sa ai un card..recomandat dar merge si fara.

Mie imi merge pe high tot, texturi hd, sunet hd, dar am scos iarba ca scade din fps..si merge la 40 fps cam asa.e bine zic eu.

Oricum foloseste doar 200 mb de ram.

Tie ti-ar merge pe medium cu 30 fps si pe hogh cu 20 cred..incearca si cand ai facut cont imi zici

| BobiTheBoi explică (pentru anonim_4396):

Neh, nici nu am mai mult de 3.1 GB memorie disponibila, plus ca sigur mi-ar merge foarte rau.