| suntperfect a întrebat:

Cum imi va merge jocurile din 2010 2011 2012 pe pc asta:
Intel celeron dual core e1500 2.20ghz OC2.4,,se poate mai mult.
3gb ram
msi gt 630 2gb?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Eu zic ca macar cu setari grafice pe low iti vor merge, poate chiar si pe medium.

| suntperfect explică (pentru Zangetsu):

Dar ce parere ai de palca video msi gt 630 2gb, am dat pe ea 270 ron, isi merita banii?

| Zangetsu a răspuns (pentru suntperfect):

Mi se pare un pret potrivit pentru ce performante ofera.

| stefanutzu112 a răspuns (pentru Zangetsu):

Pretul e potrivit dar firma e romana pff o sa descoperi singur...

6 răspunsuri:
| stefanutzu112 a răspuns:

Sunt acceptabile cerintele de jocuri cu sistemul pe care il ai stai fara griji dar. funda?

| suntperfect explică (pentru stefanutzu112):

Serios? dar ce spui de procesor? eu nu prea cred ca o sa faca fata la toate, e cam slab!

| stefanutzu112 a răspuns (pentru suntperfect):

Stai linistit si eu am procesor Intel p6200 8 gb ram si video am 1gb nVIDIA si joc gta4 full grafica sau nfs most wanted ful graficabig grin