| suntperfect a întrebat:

Cum imi va rula crisis 2 si assassin s'creed 3 pe sistemul asta:
Intel core i5 3350p 3.1gh
16 gb ram
palit geforce gtx 650 ti 1gb
hdd 1tb
Vreu raspunsuri de la cei care se pricep cu adearat in acest domeniu, dau funda!

4 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

16GB e overkill.

| Bogdan7265 a răspuns:

Excelent o sa-ti mearga.Eu stiu am acelasi procesor ca al tau, dar am 8 gb ram si placa video Amd Radeon Hd 7770 si imi merg perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti mearga perfect procesoru, placa video sunt de generatii foarte noi, sa nu mia vorbim de ram este foarte mare. Aceste jocuri o sa iti mearga la maxim

| Baris123sefu a răspuns:

Salut eu ma pricep la jocuri si cred ca o sa-ti mearga foarte bine ambele cu 16gb ram si procesor i5 si placa video nvdia eu zic ca o sa-ti mearga