| LARAaungeoudemon a întrebat:

Cum inchid aplicatile in telefonul Orange Hiro? ca sa nu consume net pentru ca am abonament. URGENT!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul in care doresti sa nu consumi trafic de date in momentul in care aplicatiile sunt pornite, iti recomand sa inchizi conexiunea de date in felul urmator : Meniu / Setari / Retea mobila, iar in meniul "Retea mobila", va trebui sa inchizi conexiunea de date.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Killer4Oscuro a răspuns:

Trebuie sa ai in telefon gestionar de aplicatii si poti sa inchizi de acolo happy

| LARAaungeoudemon explică:

Am dat la gestionar de aplicatii insa dupa cateva secunde apar cum ca se deschid iar desi nu le folosesc apare secundele si minutele aplicatilor folosite