| BiuL a întrebat:

Cum inserez o imagine intr-un email pe yahoo?
Ar trebui o imagine cu un link, dar aia presupun ca e simpul, apas doar insert hyperlink dupa ce am selectat imaginea.
Se poate insera un cod html (un buton, imagine + link) in mail?

2 răspunsuri:
| BiuL explică:

Multumesc
dar nu vreau sa o trimit ca atasament ci in corpul emailului, pentru un newsletter

| afcuser2 a răspuns:

E destul de simplu ( asta presupunand ca ai imaginea ci nu sub forma de link) mai jos de spatiul in care scrii este o casuta attach, apesi acolo apoi cauti unde ai imaginea si dublu click pe ea. Bafta!