| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate insera un hyperlink pe TPU? Am incercat cu URL si HTLM dar nu am reusit.

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Trebuie sa ti-l aprobeze un admin, nu cred ca iti apare asa, trebuie sa treaba 24 de ore cred...O zi faina!

| anonim_4396 explică (pentru Predator30):

Ciudat este ca pe HTLM dispare tot codul, ramanand doar cuvantul. La URL este afisat exact cum este scris, cu tot cu cod. Evident, amandoua sunt inutile. Am vazut un hyperlink cu ceva timp in urma pe aici, dar am presupus ca e HTLM asa ca nu am dat inspect.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Trebuie aprobarea unui administrator. Încearcă aici;
http://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce aprobare de la admin? N-are nicio treaba! Mai bizar e cand copiaza unii si raspunsurile intre ei! Cum imi dau seama ca de fapt copiaza? Simplu: se copiaza o greseala, aberatie chiar! Asa sesizezi cel mai usor.

Ti-am explicat la alta postare cum sta treaba, in orice caz.

| gigicaaaaaaa a răspuns:

Mai bine ai invata sa latre caini decat sa inseri un hyperlink.

| anonim_4396 explică (pentru gigicaaaaaaa):

...sau catelusi, in cazul de fata. Cand vrei sa incepem lectiile?

Ca fapt divers, intrebarea este din 21 Martie si raspunsul tau, menit sa ma troleze, nu face decat sa sublinieze cat esti de prostalau. Mai bine ai invata sa scrii corect, din 12 cuvinte ai scris gresit 2.