| Bogdan_Baciu_1992 a întrebat:

Cum ma codez la counter strike 1.6 ca ma da afara din counter dupa ce il activez?

Răspuns Câştigător
| Rapyy a răspuns:

Bai frate, nu te lua dupa toti, chiar vrei sa fii injurat de toti, si sa zica scoate codul.
Nu stiu, eu am zis te-as sfatui sa nu folosesti, plus la asta, cati admini poate sa te vada, si sa iti strice cs (prin destroy/exterminate)
Cum am zis nu pune coduri sa fii injurat, de toti.
Pe cine vezi cu cod, fa'i un demo si dai la owner/admin, demo si ala se va ocupa de codat, sau iesi de pe server, mia sunt multe servere asemanatoare, ca pe acela care te joci tu, iesi de pe el daca vezi codat, intra pe altu cum am mentionat mai sus! Baftawinking

7 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Incearca sa descarci alt cs.
Sau poate o fi din cauza codului!

| Rapyy a răspuns:

1rand - depinde, ex. te da afara, ca nu ai placa video, care trebuie, si nu merge pe OpenGL, sau codul nu merge, sau ai taste bindate, adica cand apesi o tasta, sa iasa din cs [ca un fel de anti-cod], poate pe server este setat, un anti-cheat, care vede automat ca ai cod, si iti da ban, si inca o varianta, iti da un admin destroy/exterminate laughing
2. nu umbla cu coduri
3. esti prea mare pentru coduri laughing

| Bogdan_Baciu_1992 explică (pentru Rapyy):

laughing laughing daca altii folosesc eu dc nu as folosi laughing

| Rapyy a răspuns (pentru Bogdan_Baciu_1992):

Bai frate, nu te lua dupa toti, chiar vrei sa fii injurat de toti, si sa zica scoate codul.
Nu stiu, eu am zis te-as sfatui sa nu folosesti, plus la asta, cati admini poate sa te vada, si sa iti strice cs (prin destroy/exterminate)
Cum am zis nu pune coduri sa fii injurat, de toti.
Pe cine vezi cu cod, fa'i un demo si dai la owner/admin, demo si ala se va ocupa de codat, sau iesi de pe server, mia sunt multe servere asemanatoare, ca pe acela care te joci tu, iesi de pe el daca vezi codat, intra pe altu cum am mentionat mai sus! Baftawinking

| Kidd_Impossible_1986 a răspuns:

Codul sunt sigur ca e badboy si eu zic sa renunti la acest cod ca da mereu erori si iti face pc praf

| Bogdan_Baciu_1992 explică:

Cum ii face demo?

| Bogdan_Baciu_1992 explică:

Cum fac demo la cs?

| Rapyy a răspuns (pentru Bogdan_Baciu_1992):

Scrie in consola :
record name
in loc de name scrie orice nume dorit!
Apoi te uiti pe ala care are aim. sau wall
Stai 3-5 round-uri pe el
Apoi scrie in consola :
stop name
Adica inloc de la name, pui tot numele care l-ai pus la record
Si demo este in cstrike~!
Ca sa il vizionezi, fa restart la counter-strike
Si scrie asa in consola :
viewdemo name
name, tot ala care ai pus la record si la stop!
Apoi ca sa il dai la cineva sa il vizioneze, il cauti in folderul cu cstrike, acolo este demo, facut de tine, si cu numele, pus de tine
Il dai lu care vrei sa il vizioneze, ala tot il pune in cstrike, si tot scrie viewdemo in consola!
[viewdemo name] (name - numele la demo)