| Jenni33 a întrebat:

Cum ma joc fifa07? Cand dau play eu doar ma uit nu apas pe taste ca sa joc.Si pe ce taste se joaca fifa? Mie nu imi apare sageata aia galbena pe jucatorul care il controlez

Răspuns Câştigător
| Anca3336 a răspuns:

Deci pe up,down,right left, pe sageti mergi, pe E alergi, pe D sutezi la poarta, pe A dai centrare, pe S pasezi, pe W dai pasa lunga
te mai pot ajuta cu ceva?

| Jenni33 explică (pentru Anca3336):

Cum ma joc fifa07? Cand dau play eu doar ma uit nu apas pe taste. Nu imi apare sageata aia galbena

| Anca3336 a răspuns (pentru Jenni33):

Pai scrie acolo, apasa tasta SPACE sau ceva in gen.si dupa aia urmezi instructiunile