| nfs10 a întrebat:

Cum o sa imi mearga fifa 2009 pe 768mb ram; placa video integrata agp cu total aprox memory 256mb ati radeon xpress 200 series (2.0 sharder pixel)si procesor Intel dual core 2. 8ghz.

Răspuns Câştigător
| Tyby148 a răspuns:

Fifa de obicei necestia doar placa video mare eu iti recomand sa cauti pe net "Fifa 09 request sistem " si vezi acolo ce memorie ocupa Funda?

| nfs10 explică (pentru Tyby148):

128 mb

P.S:joc gta san andreas la rezolutie maxima... si nfs most wanted la rezolutie de 800 si medium... pot juca si fifa 09 la rezolutie mica?

1 răspuns: