| elicono212 a întrebat:

Cum obtin credit pe Chit Chat City?

2 răspunsuri:
| AmELiA100000 a răspuns:

Poti sa te duci in orasul The Cemetery si omori zombi dand click pe ei, poti sa te duci in Capital City cauti Woried Puppy Owner si iti spune fata acea doua numere ex: 14:-20 si poti sa te orientezi dupa numerele din coltul stanga sus si fata iti spune cati bani primesti daca ii gasesti catelul si trebuie sa il duci inapoi la fata si priimesti banii, Sau poti sa faci obiecte sau haine si sa le vinzi pe shop block care il gasesti la General Store in shopping city si acela costa 10.000 credits, sau in fiecare zi te duci intr-un oras si gasesti un obiect care are pe el o cireasa care se duce in sus si in jos apesi pe el si poti castiga bani sau poti sa nu castigi nimic. Funda?

| MariaAna1996JqYv a răspuns:

Pai te duci sa omori zombie in The Centery, iti creezi haine si le pui la vanzare. dar trebuie sa ai 10 000 de credite ca sa comperi manechine si. cam atat. Bafta!