| jan33tt a întrebat:

Cum obtin mai multi tokeni adica jetoane la top eleven p facebook? stiu ca st cateva hack uri dar nu s gratuite.si stiu ca mai merge cu cheat engine.insa nu cred ca merge din prima trebuie sa consumi 3-4 jetoane pana iti da cate vrei tu...deci cum fac? eu am doar unul si vreau urgent. funda

2 răspunsuri:
| RaduDaniel98 a răspuns:

Cumpara-ti cateva jetoane sau ai sponsor care iti da cate un jeton pe zi! Dar de unde pot lua si eu cheat engine?

| jan33tt explică (pentru RaduDaniel98):

D p net.si st tutoriale p youtube...scrii:download cheat engine.