| SuntDur a întrebat:

Cum pot afla cat spatiu liber am in calculator?

3 răspunsuri:
| RaZoR2 a răspuns:

Clik dreapta my compute si dai la proprietati si vezi la free space

| Kill4You a răspuns:

Local dick (Chappy Local dick (Dhappy Local dick (Ehappy clic dreapta - PROPRIETES si scrie acolo freespace

| Rallu a răspuns:

My Computer--> Local disk C/Local Disk D(sau unde vrei sa vezi cat spatiu ai) -->click dreapta --> Properties--> si o sa-ti apara un cerc si acolo iti arata cat spatiu ai in pc.( cu albastru scrie cat loc ai liber si cu roz cat e ocupat) happy Funda?batting eyelashes