| Luka杀手的女孩 a întrebat:

Sal TPU, unde pot vedea cat spatiu am ocupat si cat spatiu mai am liber pe calculator?
Raspuns cat mai rapid va rog!
Funda!

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Intri in My Computer si dai click dreapta, unde alegi View>Details. O sa-ti apara cat spatiu ai liber pe fiecare partitie.

| danimotenel a răspuns:

My compute, click dreapta pe ce partitie vrei, si Properties.

| AliGab a răspuns:

Deschizi My Computer, dai click drepta pe partitie (C: si/sau Dhappy si alegi Properties si in fereastra Genaral iti apare un disc care este impartit in doua culori: albastru pentru Used Space si magenta pentru Free space. Succes

| Alees a răspuns:

Intra in my computer si dai click dreapta pe c ( depinde cate partitii ai ) si iti arata acolo

| Florin_Clau_1998 a răspuns:

My computer, dupa aia dai pe unul dintre harduri click dreapta, si apoi properties sau proprietati, depinde de limba