| Buggy a întrebat:

Cum pot face bani in jocul School of dragons fara sa ii cumpar?

6 răspunsuri:
| HailSithis a răspuns:

Foarte simplu fa misiunile acelea secundare de la tine din ferma cu prins peste, crescut plante etc. DAU DESTUL DE MULT XP SI GOLD! FUNDA

| SchoolOfDragon a răspuns:

Eu stiu o metoda cum sa faci gems gratis! Deci dai la Free Gems si dai la Invite Frend.Dai la Email bagi tot un email deal tau dar nu acela pe care ai deja contul facut. apoi intri pe emailul pe care ai trimis invitatia intri iti faci un cont nou iar pe conutul depe care ai trimis invitatia iti va da 50 gems! sper ca te-am ajutat funda?

| Stefan_Nicolae_1972 a răspuns:

De ce nu merge

| Bărbulescu_Cristi_1984 a răspuns:

Cum pot face bani in jocul School of dragons fara sa ii cumpar?

| Alex_Alexandru_1989_f3N1 a răspuns:

Cum poti sa te faci membru la school of dragons si cum pot sa-l iau pe stirb?

| Pintea_Marian_1993 a răspuns (pentru Alex_Alexandru_1989_f3N1):

Simplu intri in shop si dai pe desenul cu dragon apoi dai pe chestia aia cu luarea formei si iti cumperi forma cu stirbul