| Andreea_Burlacu_1994 a întrebat:

Cum pot face capsuni gratis pe transformice?

Răspuns Câştigător
| navinia a răspuns:

Nu este adevarat! daca vrei capsuni atunci sunt mai multe metode! Trimite SMS cu textul PASS la 1339 sau la 1401 cu textul CODE dupa care intrii pe siete-ul asta: www.fraises-tfm.tk si dai mai jos si acolo trebuie sa scrii numele tau de pe transformice. Si dupa 2 minute ce trimiti SMS-UL o sa-ti apara un cod pe care il scrii acolo. si dai pe valideaza dupa care astepti 10 minute. La mine a mers iar acum am blanita si cateva lucruri personalizate. Sper sa mearga si la tine! mult succes! Funda? :/

2 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Nu poti decat sa le cumperi, asta este singura metoda.

| IceVirus a răspuns:

Exista dor 2 metode. Si alea 2 de branza. Fetito, Transformice si-a inbunatatit bresa de securitate, deci, singura care este sa lecumperi.