| Stefbr a întrebat:

Cum pot face rapid bani la Metin2 Ro? Am 4 caractere: lvl 7-saman, 9-ninja 21-war 26 -sura (toate pe acelasi cont). Am un inel de logodna pe care as vrea sa il vand, cu cat as putea sa il vand?

Răspuns Câştigător

Depinde pune un pret maricel iar cand vei vedea ca ploua cu oferte nu mai astepta si alege`o pe cea mai buna dar oricum nu e mult si nu e mare item Inelul de Logodnahappy.
Daca aveai o sabie Batalie +9 Manie Otravita Chackrame Zmee Arc zmeu Platosa otel Vesmant negru etc etc. mai ziceam si cu nu stiu ce bonusuri dar la lv tau nu este de asteptat asa cevahappy

2 răspunsuri:
| alexgeorgian a răspuns:

2kk(2.000.000)

| dragosmihai a răspuns:

Inelul de logodna se vinde cu cel mult 2kk(200.000.000).