| StefyBoy a întrebat:

Cum pot face un telefon android sa mearga din nou ca scos din fabrica? (E un Orange Zali, si mergea bine, dar am instalat / dezinstalat foarte multe chesti, si pana sa fac asta mergea perfect)

Si pe Orange Zali este vreo sansa sa mearga GTA III android?

2 răspunsuri:
| ShazamTv a răspuns:

Una dintre cele mai folositoare optiuni ar fi sa il resetezi la optiunile din fabrica, si cred ca s-ar putea sa functioneze GTA 3 pe el. Sper ca am fost de ajutor.

| StefyBoy explică (pentru ShazamTv):

Nu mi-l arata nici in magazin play, si de aceea ma intreb