| dupstepbakk a întrebat:

Cum pot fura cutiile la misiunea aia din gta san andreas cu camionul?

Răspuns Câştigător
| AndyOctav a răspuns:

Deci ca sa poti fura cutiile trebuie sa nu te auda mosul ala din casa.
Ca sa nu te auda trebuie sa mergi usor.
Apesi Alt din stanga cand mergi.Si nu o sa te auda.Dai enter ca sa apuci cutiile

6 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Trebuie sa mergi incet sa nu te auda oamenii din casa, iar apoi apesi pe o tasta, iti apare acolo

| Vladut2000L a răspuns:

Apesi pe enter

| Actaar a răspuns:

Te duci la ele si le spui ca le dai o ciocolata daca vin.

| dupstepbakk explică (pentru Actaar):

Esti doar un copil tu nai ce sa stii

| Actaar a răspuns (pentru dupstepbakk):

Macar eu stiu ca "n-ai" se scrie cu cratima.
Pe langa asta din poza ta nu pot deduce cum ca ai fi mai mare decat mine, ba din potriva.

| dupstepbakk explică:

Da cu cine ti-ai pus poza de profil? big grin
Nu cumva cu mine? laughing)