| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot gasi un folder ascuns (hidden)?

Răspuns Câştigător
| horysk8 a răspuns:

Sallut iti spun eu trebuie sa urmezi urmatori pasi
intri in START-->Control Panel-->Folder Options-->View si bifezi show hidden files and folders funda?

| dydy21 a răspuns (pentru horysk8):

Tinand cont ca sunt in windows 7... ai noroc ca mi-am dat seama sa setez sa imi apara toate programele ca altfel cautam mult si bine... big grin merci totusi >big grin

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

In windows XP

Deschizi Winodws Explorer (start - all programs - accesories) Deschizi pe bara de sus Tools / Folder options. La view selectezi Show Hidden Files and Folders. Cauta pe google pentru mai multe detalii