| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot invita un prieten pe webkinz pentru ca am dat la adauga si i-am scris numele dupa care i-am dat adaug si mi-a spus mesajul a fost trimis si am intrat pe contul pe care il invitasem si nu imi aparea nimic ce sa fac va rog raspundetimo

2 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Pai, poti intreba pe Webkinz Romania ce ai putea sa faci;
Sau poti sa ii spui cuiva care are demult webkinz sa rezolve problema asta in contul tau;
Sau poti sa incerci de mai multe ori... Daca nu merge, asta e!

| LarissaMouse a răspuns:

Buna! pai,ar trebui sa mai incerci de cateva ori, iar daca nu merge, asta e! Si intrebarea asta nu e postata la categoria corespunzatoare! pe viitor fi mai atenta!