| Th3FornetiGuy a întrebat:

Cum pot pe fortnite sa setez în cât sa vad de unde vin chestiile dacă îs oameni care aleargă în apropiere și de unde se trage

3 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Buna seara. Intrati in Fortnite, va duceti la settings dupa acea la audio si acolo dati pe on la visualize sound effect si dupa apasati tasta a ca sa se aplice schimbarea si gata aveti sunetele pe ecran.
in caz ca mai aveti nelamuriri puteti raspunde la raspunsul meu si o sa incerc sa va ajut.

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru raresbarbier):

Buna seara.Cum pot deveni mai bun pe acest joc?

| raresbarbier a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Buna seara. Eu consinder ca jucandu-va in fiecare zi cateva ore veti deveni cu timpul mai bun.