| JuicyCupcake a întrebat:

Cum pot pune muzica in Transformice? Si cum imi pot ridica rangul? Fundita! :*

1 răspuns:
| LiviuStefan a răspuns:

De muzica nu stiu.O_O stiu doar cum bagi in trib.La unele triburi exista mape speciale care au un fel de sageata.Ca sa bagi muzica in trib trebuie sa ai rank care apropo ti-l da sefu` tribului pentru profilul tau(in functie de cat cheese ai si cat first si cate save etc.)Daca apesi pe acea sageata o sa iti apara o chestie unde bagi lunk`ul melodiei sau ma rog videoclipului pe care il doresti. Dupa dai valideaza.
Daca te referi la title, acelea le primesti tot in functie de first cheese bla bla. acelea se dau automat cand ai un numar anumit de cheese sau save sau first.big grin