| EricaElena a întrebat:

Asta este o intrebare pentru cei care joaca Transformice. In triburi la unele mape sunt ecrane mari si poti pune muzica pe ecran. Cum pot sa pun muzica? (vreau cu detalii) Dau FUNDITA love struck scuza-ti categoria

Răspuns Câştigător
| papyterier a răspuns:

Pai daca ai rank pentru a pune si muzica ( verifica : dai la trib dai unde esti tu treci cu sageata peste soricelul tau si vezi ce scrie acolo daca scrie ca poti baga muzica in sala sau cum scrie acolo... ) dupaceea te duci in casa tribului langa ecran cat sa se vada, acolo in stanga (la ecran) jos este o sageata apesi pe ea si dai melodia dorita adica copi link-ul melodiei dorite ( de pe youtube ) si il pui acolo dai apoi valideaza sau ce e acolo si ai bagat melodia. A da P.s. data viitoare pune si tu la categoria corecta altfel oamenii nu o sa iti raspunda la intrebare.

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Pentru a primi un raspun, posteaza intrebarea la categoria corecta.

| asdfghjkldodo a răspuns:

Scuzati*

| EricaElena explică:

DoDosic, ori raspunzi ori valea!