| DDddodklo a întrebat:

Cum pot reinstala windowsul. Am widows xp. Nu pot intra in windows. Am CD dar nu pot sa fac nimic cu el. Am incercat si sa intru in bios ca sa pun cd romu sa intru pe cd da nimic no mers. stie careva cum ar trebui facut sau daca este vreun video unde sa imi arate mai bine ce trebuie sa fac in bios ca poate am gresit undeva nu stiu.

1 răspuns:
| maryan_1184 a răspuns:

Mai bine te duci la un specialist stie el mai multe asa am facut si eu la inceput. incapatanat si mi-am bulit pc. mult bafta