| ionut7x7 a întrebat:

Cum pot sa deblochez toata harta la San Andreas fara sa fac misiunile
FUNDA*

Răspuns Câştigător
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Nu iti trebuie program, iei o salvare de aici http://www.thegtaplace.com/......e-full-100 si dai download la dreptunghiul ala albastru
apoi te duci in my documents, apoi e un folder san andreas user file dai click pe el si pui ce ai descarcat acolo
intri in joc si ai jocul comlpet si harta

5 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Trebuie sa descarci salvarii de pe net

| Georgestaff08 a răspuns:

Sau poti descarca salvari de pe internet

| ionut7x7 explică:

Si de unde pot sa descarca salvarile, si ce program imi trebuie?

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Eu am incercat chiar acum 15 minute si merge,deci dupa ce pui salvarea unde ti-am zis,pornesti jocul, dai start new game apoi load game si iti apare un scris acolo :end of the line si data la care a fost facuta, si mai jos niste locuri pentru alte salvari, dai pe prima si te da cu carl, cred ca e jucator de baschet acolo
sa incerci ca sigrur va merge

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru ionut7x7):

Nu iti trebuie program, iei o salvare de aici http://www.thegtaplace.com/......e-full-100 si dai download la dreptunghiul ala albastru
apoi te duci in my documents, apoi e un folder san andreas user file dai click pe el si pui ce ai descarcat acolo
intri in joc si ai jocul comlpet si harta

| Gelu2001 a răspuns:

Pai nu poti trebuie sa le faci.
Poti decat daca iti iei un track (program)