| Trandafirescu_Iustin_1996 a întrebat:

Cum pot sa fac un cont premium pe minecraft cinstit adica sa platesc sau cum se face

3 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Daca ai norocul sa traiesti in alta tara in afara de Romania probabil vei gasi carduri Minecraft pe la ceva magazin ca Saturn. Daca nu, poti sa-ti cumperi Paysafecard si sa il cumperi direct de pe www.minecraft.net

| Trandafirescu_Iustin_1996 explică (pentru S8N):

Pai eu am cont de minecraft dar nu stiu unde sa caut pe site ul minecrafr ca sa il fac premium/sa fac unu premium (nu e vorba de banii eu il vreau cinstit)

| S8N a răspuns (pentru Trandafirescu_Iustin_1996):

Nu inteleg ce vrei sa spui. Singurul mod cinstit de a avea un cont de Minecraft "Premium" e sa il cumperi, cu bani.
Poti sa il cumperi de aici:
https://minecraft.net/en-us/store/minecraft/