| DewMaxy a întrebat:

Cum pot sa imi cresc numarul de vizualizari si de subscriberi de pe youtube?
Dau Fundita

3 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Adaugi videoclipuri care ii intereseaza pe oamenii din ziua de azi... (amuzante, jocuri, muzica etc.)

| DewMaxy explică (pentru chronoStrix):

Eu am asa ce va da vreau sa anunt lumea sa aduc vizualizari si subscriberi

| chronoStrix a răspuns (pentru DewMaxy):

Lasi niste comenturi la video-uri asemanatoare cu ale tale si daca citeste lumea poate intra! Lasa-i si mie numele tau de pe youtube! Poate o sa intru si eu!