| Eric285 a întrebat:

Cum pot sa imi fac cont pe league of legends PBE. Sau daca are cineva si nu mai joca sa mi-l dea mie de tot sau macar pentru un meci.

14 răspunsuri:
| vanhelsing689 a răspuns:

Ba esti prost..la lv 3 PRIMESTI automat 400 rp dar tu vrei sa-ti faca ala lv 11 degeaba si sa ti se trimita automat contul de lv 11...

| gaby1998 a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52b2fc624a4c9605069553 aici faci cont si o sa primesti PI si RP mult mai repede

| cathalin_7552 a răspuns:

Intri pe google scrii liga legendelor si o sa-ti apara site-ul lor oficial si o sa vezi ca scrie joaca gratuit sau ceva de genul si acolo fac cont

| Eric285 explică (pentru cathalin_7552):

Eu zic cont pe league of legends PBE

| Eric285 explică:

Eu mam referait la League of Legends PBE adica public beta ewrymothin.si ca sa stiti nu poti sa-ti faci cont pe 1 2si 3 am incercat si am putut sa-mi fac cont dabia pe 16

| AnDr3yKm5 a răspuns (pentru Eric285):

Auzi poti sa imi faci si mie un cont cand poti am incercat de multeori si n-a mers plz daca vrei da-mi pm cu da sau nu

| syDaX a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| Andrei_Stefan_1998 a răspuns:

Daca nu stii sa faci cont intra pe linkul asta http://signup.leagueoflegends.com/? ref=5176dba9c137f398611282 la lvl 3 o sa primesti 400 RP iar la lvl 11 1500 RP e un link premium..Mult noroc!

| MihaiDragos22 a răspuns (pentru Andrei_Stefan_1998):

E referral link adica cand voi faceti lvl 10 primeste EL ceva nu voi spre exemplu 500 IP.

| AnDr3yKm5 a răspuns:

Care imi face si mie cont plz mie nu mim merge plz pm andy99_km5@yahoo.com

| ȘefulTau2 a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52891867edef3056887046

uite aici iti faci cont de pbe

| xLaurian a răspuns:

Poti sa iti facie lol pbe cont p in data de 1 - 2 - 3 a luni deci incearca azi.Dar, incearca si mai tarziu daca nu merge nu stiu la ce ora se deschide sa poti sa iti faci cont pentru ca sunt foarte multi care vor cont. Sper ca te-am ajutat. http://pbe.account.leagueoflegends.com/

| stefan10leonard a răspuns:

Https://pbe.leagueoflegends.com/en/signup/index asta este link poti sa iti faci cont doar in zilele 1, 2 si 3 ale fiecarei luni

| Anonimus99999 a răspuns:

Va rog daca nu va mai trebuie dati-mi pm pentru cont lol pbe am incercat peste tot si nu am gastit VAROG!(ma gasiti la eu_romeo99@yahoo.com) MULTUMESC!