| Ex89 a întrebat:

Cum pot sa imi fac Counter Strike Source sa mearga fara steam, am tot incercat cu patch dar nu merge, inainte mergea...

3 răspunsuri:
| Bloodseeker a răspuns:

Despre ce tot vorbesti? Ai cumparat jocul de pe Steam sau incerci sa-l mearga non-steam?

| Ex89 explică (pentru Bloodseeker):

Da, sa mearga non-steam, si nu il gasesc am tot downloadat o multime de variante si nimic.

| Bloodseeker a răspuns (pentru Ex89):

Acum ca am inteles la ce te referai uite aici CS:S non-steam : http://www.aviara.ro/forum/index.php?topic=11415.msg49825#msg49825 (merge 100% pe asta ma jucam eu inainte sa-l am pe steam)